Твій дім, твоє хоббі
0
Мій кошик

Вишивка - це один з найдавніших видів рукоділля, відомих нам. Найдавніші вишивки, знайдені вченими в Китаї, датуються VI-V століттями до нашої ери. Вони були виконані на щільній шовковій тканині і зображували рослини і птахів.

За допомогою вишитого візерунка можна не тільки прикрасити одяг або створити унікальний предмет інтер'єру для дому. Вишивка - це заняття, яке наповнює душу теплом і гармонією, розслабляє і дарує нові сили.

Візерунки на тканині можуть виконуватися як вручну, так і за допомогою спеціальних машин для вишивки. Ручна вишивка набагато більш трудомісткий процес, і коштують такі вироби відповідно.

У наші дні багато видів вишивки забуті, але ще і зараз зустрічається вишивка

Шовком

Малюнок виконується по шовковій тканині такими ж нитками. Візерунки, виконані гладдю в цій техніці, зачаровують своєю красою.

Синеллю

Майже забутий вид рукоділля. Синель - це шовкові кручені шнури, за допомогою яких створюють візерунки і бахрому. Раніше широко використовувався в будинках знаті і заможних людей. золотому Така вишивка виконується металевими нитками і вимагає великої майстерності. Застосовується для розшивки одягу священнослужителів.

Ажурна вишивка

Дуже красивий вид рукоділля, використовується для обробки мереживної білизни, хрестильного одягу, серветок. Лінії візерунку спочатку обшиваються гладдю, а потім вирізують по контуру.

Нитками

Для цієї мети використовуються нитки муліне, підібрані в тон малюнку.

Бісером

Бісер для вишивки може бути як круглим, так і рубаним - в залежності від задуму автора. Такі візерунки виходять об'ємними, красиво переливаються і нарядно виглядають.

Стрічками

Використовуються атласні або шовкові стрічки різної ширини. З їх допомогою вишиваються об'ємні візерунки. Найчастіше стрічки використовуються для створення рослинних орнаментів.

В основному в нашому асортименті представлені набори для вишивання нитками, стрічками, набори і схеми для вишивання бісером. Також можна купити різні товари для вишивки від ниток і бісеру до голок, маркерів і тканин.

Вгору