Картини за номерами -  це не просто розмальовки!

Це ідеальний антистресс, за допомогою якого можна влаштувати собі домашню арт-терапію. Ти вирішуєш відпочити і пару хвилинок порозмальовувати, але захоплюєшся так, що не помічаєш, як біжить час. Будьте обережні - картини за номерами викликають залежність!))) Це той випадок, коли одного разу береш пензлика до рук і не можеш зупинитися, доки не заповниш барвами кожне пусте місце. Малюєш і малюєш на одному диханні. Цифра за цифрою, клітинка за клітинкою, і на полотні зявляється справжній шедевр, створений власноруч. Невже хтось думає, що намалювавши одну картину, натхнення зникає і цього буде достатньо? Точно не з hobbydom! Це лише початок!

У нашому асортименті є картини на будь-який смак і тут ви за 5 хвилин знайдете саме ту, яка прикрашатиме стіни Вашої оселі довгі роки! Великий вибір стосується не лише сюжетів і тематик наборів, а ще й розмірів, комплектацій, виробників, рівнів складності, навіть полотен! Набридло звичайне біле бавоняне?Тоді як щодо деревяного екологічно чистого панно? Готова робота виглядає натурально і так стильно!

А якщо ви все ж таки надаєте перевагу стандартному полотну, але все одно хочете якось урізноманітнити вигляд картини, у вас є можливість замовити набір із рамкою.

До речі, щодо комплектації: тут все також за Вашим бажанням. Звичайно, у всіх наборах від провідних брендів можна знайти стандартний комплект:

 • полотно на підрамнику;
 • акрилові фарби;
 • пензлики;
 • кріплення, щоб повісити готову картину.

Залежно від торгової марки, додаються різні аксесуари, які спрощують процес творчості. Наприклад,такі виробники як Babylon, Ідейка, Brushme та ін. додають контрольний лист і зображенням майбутньої картини у форматі А4, що дозволяє постійно контролювати та звіряти правильність нанесення фарб.

Деякі виробники  пропонують 2 варіанти пакування набору: з коробкою і без неї. Внутрішнє наповнення при цьому не змінюється. Відсутність коробки - це можливість заощадити.  А придбати набір в упаковці буде доречним, якщо Ви хочете його комусь подарувати.

Також є преміум-варіант комплектації ( Premium), куди входитимуть:

 • бавовняне грунтоване полотно з пронумерованим кольоровим малюнком на дерев'яному підрамнику
 • комплект пронумерованих акрилових фарб на водній основі, з нетоксичних компонентів (від 14 до 36 кольорів).
 • 2 настінних петельки і 2 кріплення, що не псують стіну.
 • матовий акриловий лак 4 баночки.
 • палітра для змішування фарб (за бажанням).
 • 3 нейлонові пензлики поліпшеної якості.
 • детальна графічна схема картини. 
 • картонна подарункова коробка з ручкою, на тильній стороні якої докладна інструкція по розфарбовуванню

Більш детально ознайомитися із комплектацією кожного виробника можливо на нашому сайті, переглянувши опис товару.

А не заплутатися серед цієї величезної кількості картин Вам допоможуть надзвичайно зручні фільтри, що знаходяться завжди ліворуч (в мобільній версії правий зверху куточок екрану)). Тут ви можете відсортувати товар за ціною, розміром, тематикою, виробником  і швидко віднайти набір, який влаштує  за всіма критеріями.

До того ж, ми готові надати вам онлайн-консультацію та допомогти із вибором  Hobbydom завжди на звязку!